Marka Müzik Dağıtım

1999 Yılından beri müzik yapım ve dağıtım firması olarak faaliyet gösteren Marka Müzik Dağıtım  Türkiyede ,bu alanda ilk sıcak satış sistemini başlatmış ve bugün hala yüzlerce akaryakıt istasyonu ve müzikmarketlere satış, servis, tanıtım ve organizasyon hizmetleri vermektedir...

Müzik ürünleri (CD,KASET,VCD,DVD,AUDIO) ; toptan ve perakende satış ,dağıtım, servis ve mağazacılık hizmetleri veren Marka , kurumlara özel promosyon ürünler hazırlayabilmektedir.

Marka Müzik Dağıtım, özellikle 2007 ve 2008 de yaptığı atılımlarla , bünyesine kattığı, Türkiyenin çeşitli noktalarındaki zincir satış noktaları , akaryakıt istasyonlarının yanısıra dağıtım ürünleri ile de müzik sektöründe önemli basamaklar tırmanmış ve en önemli dağıtım firması haline gelmiştir.

Sektörümüzde en çok rağbet gören ve kültür projesi kapsamında olan Türkülerle Türkiye, İz , Türk İslam Musikisi Külliyatı, Destanlaşan Türküler in dışında  Tarkan, Selda Bağcan, Zara , Orhan Hakalmaz, İbrahim Erkal, Doğuş ,Belkız Akkale, İsmail Türüt, İzzet Altınmeşe, Müslüm Gürses, Serdar Ortaç, Sibel Can, Ebru Gündeş, Rafet El Roman, Edip Akbayram, Aşkın Nur Yengi gibi çok önemli ve popüler sanatçıların Türkiye ve yurtdışı albüm dağıtımını yapmakta olan Marka Müzik Dağıtım , ayrıca tüm piyasa çeşitlerini en uygun şartlarda ve zamanında satış noktalarına ulaştırıp hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

D&R Mağazaları ,Özdilek A.V.M , Carrefour A.V.M , Megavizyon , Çetinkaya A.V.M. İdo Denizcilik İşletmeleri, gibi binlerce ziyaretçisi olan zincir mağazalar, alışveriş merkezleri dışında , doğrudan 230 dolaylı olarakta 600 adet akaryakıt istasyonuna , ayrıca Anadolu depoları ve Almanya, Avustralya,Kıbrıs, Belçika,Irak,Yunanistan, Amerika da bulunan yurtdışı müşterilerimize ihracat yaparak hizmet vermektedir. Sektörümüzdeki diğer firmalar aracılığıyla da yüzlerce noktaya ürünlerini ulaştırabilen Marka Müzik Dağıtım, yılda ortalama 1,5 milyon cd ve kaset dağıtımı yapmaktadır.

VİZYONU ve MİSYONU;
Tecrubeli ve disiplinli , tedarik , dağıtım ve servis ekibi ile , toptan ve perakende hizmetlerinin yanında ihracaat ve mağazacılık işlerini hızlı yapan güvenilir , teknolojiyi yakalamış kültürel değerlerine sahip çıkan ve yeni nesillere aktarılacak kültür projeleri üreten bir firma olarak dağıtım ağını genişletmek.

info@markadagitim.com
www.markadagitim.com